علی لاریجانی سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران در روز قدس خواهد بود.

به گزارش پانار، همزمان با روز جهانی قدس، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران خواهد بود.

بنابر این گزارش،‌ خطبه‌های نماز جمعه فردا را در تهران حجت‌الاسلام کاظم صدیقی ایراد خواهد کرد.

مراسم روز جهانی قدس فردا ۱۰ خرداد مقارن با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در تهران همزمان با شهرهای سراسر کشور از ۱۰ آغاز خواهد شد و راهپیمایان از مسیرهای ۱۰ گانه اعلام شده به سمت دانشگاه تهران حرکت خواهند کرد.

شنبه 23 آذر 1398


پیش شرط دریافت برق برای استخراج ارز مجازی | وزیر نیرو گفت: کسانی که مراحل قانونی لازم برای استخراج ارز مجازی را طی کرده و مجوزهای لازم را دریافت کرده باشند، می‌توانند از خدمات برق استفاده کنند.              گسترش روابط بین ایران و ژاپن از اهداف اصلی سفر روحانی به توکیو است | سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه گسترش روابط بین ایران و ژاپن از اهداف اصلی سفر روحانی به توکیو است گفت: ژاپن پیشنهاداتی برای کاهش تنش در منطقه داده که از روی حسن نیت بوده و امید است در سفر ریاست جمهوری برخی اقدامات رو به جلو باشد تا به نتیجه ‌مطلوب برسیم.              فرصت‌های تجاری و امنیت پایدار در مجمع مجالس آسیایی فراهم است | رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع مجالس آسیایی در سال‌های اخیر، تلاش‌های خوبی برای ایجاد فرصت‌های تجاری، علمی و همچنین رایزنی در حوزه مسائل امنیتی و امنیت پایدار فراهم کرده است.              شهرک انرژی در خوزستان ایجاد شود | مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: برای تامین داخلی کالاهای پرمصرف صنعت نفت و دیگر حوزه های انرژی لازم است تا یک شهرک انرژی در خوزستان ایجاد شود.              نشریه پانارگزارش تصویری

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها