علی لاریجانی سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران در روز قدس خواهد بود.

به گزارش پانار، همزمان با روز جهانی قدس، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران خواهد بود.

بنابر این گزارش،‌ خطبه‌های نماز جمعه فردا را در تهران حجت‌الاسلام کاظم صدیقی ایراد خواهد کرد.

مراسم روز جهانی قدس فردا ۱۰ خرداد مقارن با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در تهران همزمان با شهرهای سراسر کشور از ۱۰ آغاز خواهد شد و راهپیمایان از مسیرهای ۱۰ گانه اعلام شده به سمت دانشگاه تهران حرکت خواهند کرد.

جمعه 26 مهر 1398


ایران دارای رتبه سوم دنیا در تدوین استانداردهای نانو است | مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد گفت: با تلاش جوانان با استعداد کشور توانستیم در زمینه نانو رتبه سوم از نظر تدوین استانداردها و رتبه چهارم دنیا از نظر فناوری‌های نانو را کسب کنیم.              روحانی: بهترین راه برای اصلاح جامعه وحاکمیت افکار به حق مردم، صندوق رای است | رئیس ‌جمهوری با انتشار توئیتی گفت: بهترین راه برای شکستن افراط، اصلاح جامعه و حاکمیت افکار به حق مردم، صندوق رای است.              ۲هزار واحد راکد مطلق به چرخه تولید بازگشت | وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: یکی از برنامه های مهم این وزارتخانه علاوه بر حفظ وضع موجود و فعال سازی ظرفیت های خالی فعالسازی ۲هزار واحد راکد مطلق است که در شش ماه نخست امسال این امر محقق شد.              روحانی: سرنوشت و ‌آینده کشور را انتخابات تعیین می‌کند | رئیس جمهوری با بیان این که سرنوشت و آینده کشور را انتخابات تعیین می‌کند، گفت:‌ با وجود همه نقص و اشکالات بهترین راه برای اصلاح جامعه و برای اینکه افکار به حق مردم حاکم شود، صندوق است.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها

یادداشت ها