تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اقدامی تامل برانگیز، "میثم تیموری"، بازیکن نیمکت نشین فصل قبل استقلال تهران را خریداری کرد.

به گزارش پانار از ایرنا،  تیموری ۲۷ ساله که در پست تخصصی دفاع چپ بازی می کند، با عقد قراردادی به طور رسمی به جمع شاگردان مصطفی دنیزلی در تراکتورسازی تبریز پیوست.

این بازیکن که اهل سوادکوه در استان مازندران است، در تیم های نساجی قائم شهر و پارس جنوبی جم سابقه بازی دارد.

تیموری که فصل گذشته به تیم استقلال تهران پیوسته بود، تنها در دو بازی مقابل تیم های ماشین سازی تبریز و نفت آبادان در دقایق پایانی به میدان رفت و عملکرد قابل توجهی در فصل گذشته نداشت.

تیموری تا شهریور ماه پارسال دچار مصدومیت بود.

به گزارش ایرنا، تیم تراکتورسازی تبریز تاکنون محمدرشید مظاهری، سعید مهری، محمدرضا خانزاده، محمد مسلمی پور، مهدی تیکدری و مسیح زاهدی را جذب کرده است.

جمعه 26 مهر 1398


ایران دارای رتبه سوم دنیا در تدوین استانداردهای نانو است | مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد گفت: با تلاش جوانان با استعداد کشور توانستیم در زمینه نانو رتبه سوم از نظر تدوین استانداردها و رتبه چهارم دنیا از نظر فناوری‌های نانو را کسب کنیم.              روحانی: بهترین راه برای اصلاح جامعه وحاکمیت افکار به حق مردم، صندوق رای است | رئیس ‌جمهوری با انتشار توئیتی گفت: بهترین راه برای شکستن افراط، اصلاح جامعه و حاکمیت افکار به حق مردم، صندوق رای است.              ۲هزار واحد راکد مطلق به چرخه تولید بازگشت | وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: یکی از برنامه های مهم این وزارتخانه علاوه بر حفظ وضع موجود و فعال سازی ظرفیت های خالی فعالسازی ۲هزار واحد راکد مطلق است که در شش ماه نخست امسال این امر محقق شد.              روحانی: سرنوشت و ‌آینده کشور را انتخابات تعیین می‌کند | رئیس جمهوری با بیان این که سرنوشت و آینده کشور را انتخابات تعیین می‌کند، گفت:‌ با وجود همه نقص و اشکالات بهترین راه برای اصلاح جامعه و برای اینکه افکار به حق مردم حاکم شود، صندوق است.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها

یادداشت ها