تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اقدامی تامل برانگیز، "میثم تیموری"، بازیکن نیمکت نشین فصل قبل استقلال تهران را خریداری کرد.

به گزارش پانار از ایرنا،  تیموری ۲۷ ساله که در پست تخصصی دفاع چپ بازی می کند، با عقد قراردادی به طور رسمی به جمع شاگردان مصطفی دنیزلی در تراکتورسازی تبریز پیوست.

این بازیکن که اهل سوادکوه در استان مازندران است، در تیم های نساجی قائم شهر و پارس جنوبی جم سابقه بازی دارد.

تیموری که فصل گذشته به تیم استقلال تهران پیوسته بود، تنها در دو بازی مقابل تیم های ماشین سازی تبریز و نفت آبادان در دقایق پایانی به میدان رفت و عملکرد قابل توجهی در فصل گذشته نداشت.

تیموری تا شهریور ماه پارسال دچار مصدومیت بود.

به گزارش ایرنا، تیم تراکتورسازی تبریز تاکنون محمدرشید مظاهری، سعید مهری، محمدرضا خانزاده، محمد مسلمی پور، مهدی تیکدری و مسیح زاهدی را جذب کرده است.

شنبه 23 آذر 1398


آیا نقد، فقط مخصوص دولت است؟ | دولت با زمینه‌ای که ایجاد کرده، شاهد بیشترین انتقادها از عملکرد خود است اما آیا سایر دستگاه‌ها نیز این زمینه را ایجاد کرده‌اند؟              ۴۴ طرح را در دولت تدبیر و امید تامین اعتبار کرده ایم | مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن کشور گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید ۴۴ طرح را با مبلغ ۹۱ هزار میلیارد ریال تامین اعتبار کرده‌ایم.               |              با نماز، امن و سلامت روانی و نشاط را نصیب جامعه‌ سازیم | حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی به بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز، خاطرنشان کردند: خداوند این نعمت (نماز) را به ما هدیه فرمود که با آن جان خود را پالایش کنیم و ارتباطات بشری را برخوردار از معنویت کرده و امن و سلامت روانی و رهایی از چالش‌های ستیزگرانه و بهجت و نشاط را نصیب جامعه‌ سازیم.              نشریه پانارگزارش تصویری

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها