مصرف برق کشور روز گذشته به ۵۵ هزار و ۵۰۱ مگاوات رسید. این میزان در مدت مشابه پارسال ۵۰ هزار و ۹۳۶ مگاوات بود و بیش از ۴ هزار مگاوات بیشتر شد.

به گزارش پانار از ایرنا، تازه‌ترین گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران نشان می‌دهد که مصرف برق در روز گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال ۴ هزار و ۵۶۵ مگاوات رشد داشته است.

کل مبادلات برق کشور در بیست و دومین روز تیرماه یک هزار و ۵۴۹ مگاوات بوده است که از این میزان یک هزار و ۳۷۷ مگاوات آن به صادرات برق اختصاص داشته و ۱۷۲ مگاوات به واردات برق مربوط می شده است.

میزان مصرف برق صنایع در روز گذشته ۳ هزار و ۸۰۷ مگاوات اعلام شده است درحالی که ذخیره نیروگاه‌ها هزار و ۴۹۱ مگاوات بوده است.

این میزان مصرف در حالی صورت گرفته است که نقشه برق کشور که روز گذشته منتشر شد بیانگر آن بود که تنها کلانشهر مشهد در محدوده قرمز مصرف قرار داشته است.

يكشنبه 29 دی 1398


جهانگیری: مردم از پنهان کردن واقعیت عصبانی شدند | معاون اول رییس جمهوری گفت: یکی از بزرگترین ضربه‌هایی که در داستان هواپیما خوردیم این بود که چند روز مبهم نگه داشتیم. مردم بعد از آن خیلی عصبانی شدند که چرا چند روز واقعیت را نگفتیم. بیان واقعیت و شفاف بودن واقعا مهمترین کاری است که باید انجام بگیرد.              رحمانی: توسعه صادرات در شرایط کنونی راه نجات کشور است | وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه صادرات در شرایط کنونی راه نجات کشور بوده و در شرایط جنگ اقتصادی امروز باید از همه ظرفیت‌های موجود برای ارتقای شرایط استفاده کرد.              ملت ایران باید قوی باشد | رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: همت ملت عزیز ایران باید این باشد که قوی باشند که به یاری خدا دارای قدرت هستیم و قوی‌تر هم خواهیم شد.              تساوی تراکتور با تیم آماتور لیگ منطقه‌ای ترکیه | تیم تراکتور تبریز در جریان برگزاری اردوی آماده سازی ترکیه، در یک بازی دوستانه مقابل یک تیم آماتور لیگ منطقه‌ای این کشور به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها