مصرف برق کشور روز گذشته به ۵۵ هزار و ۵۰۱ مگاوات رسید. این میزان در مدت مشابه پارسال ۵۰ هزار و ۹۳۶ مگاوات بود و بیش از ۴ هزار مگاوات بیشتر شد.

به گزارش پانار از ایرنا، تازه‌ترین گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران نشان می‌دهد که مصرف برق در روز گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال ۴ هزار و ۵۶۵ مگاوات رشد داشته است.

کل مبادلات برق کشور در بیست و دومین روز تیرماه یک هزار و ۵۴۹ مگاوات بوده است که از این میزان یک هزار و ۳۷۷ مگاوات آن به صادرات برق اختصاص داشته و ۱۷۲ مگاوات به واردات برق مربوط می شده است.

میزان مصرف برق صنایع در روز گذشته ۳ هزار و ۸۰۷ مگاوات اعلام شده است درحالی که ذخیره نیروگاه‌ها هزار و ۴۹۱ مگاوات بوده است.

این میزان مصرف در حالی صورت گرفته است که نقشه برق کشور که روز گذشته منتشر شد بیانگر آن بود که تنها کلانشهر مشهد در محدوده قرمز مصرف قرار داشته است.

شنبه 27 مهر 1398


شماره هفتم | مهرماه 98 | 6007.pdf              ایران دارای رتبه سوم دنیا در تدوین استانداردهای نانو است | مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد گفت: با تلاش جوانان با استعداد کشور توانستیم در زمینه نانو رتبه سوم از نظر تدوین استانداردها و رتبه چهارم دنیا از نظر فناوری‌های نانو را کسب کنیم.              روحانی: بهترین راه برای اصلاح جامعه وحاکمیت افکار به حق مردم، صندوق رای است | رئیس ‌جمهوری با انتشار توئیتی گفت: بهترین راه برای شکستن افراط، اصلاح جامعه و حاکمیت افکار به حق مردم، صندوق رای است.              ۲هزار واحد راکد مطلق به چرخه تولید بازگشت | وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: یکی از برنامه های مهم این وزارتخانه علاوه بر حفظ وضع موجود و فعال سازی ظرفیت های خالی فعالسازی ۲هزار واحد راکد مطلق است که در شش ماه نخست امسال این امر محقق شد.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها

یادداشت ها