سخنگوی دولت، هند را همکار استراتژیک ایران دانست و گفت: این کشور در بحران‌ها علیه کشورمان تلاش کرده در کنار ما باشد.

به گزارش پانار از ایرنا، «علی ربیعی» درباره سفر وزیرخارجه هند به ایران با بیان اهمیت رابطه با هند برای ایران، خاطرنشان کرد: هند با میانگین رشد بالا در منطقه آسیا در حال پیشرفت است  و از اینکه یک کشور آسیایی با این شتاب توسعه و پیشرفت می‌کند خرسند هستم.

وی بر نقش استراتژیکی هند برای کشورمان تاکید کرد و افزود: در گذشته با هند و روسیه مشارکت زیادی در حل مسائل منطقه و همچنین افغانستان داشتیم و معمولا هند در بحران‌ها علیه ایران تلاش داشته است در کنار ما باقی بماند.

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری با بیان این که روابط دوجانبه ما با هند به عنوان کشور منطقه‌ای بسیار مهم است، گفت: در سفر وزیر خارجه هند به ایران مناسبت دوجانبه و مسایل امنیتی در منطقه پیگیری شد.

چهارشنبه 20 فروردین 1399


روحانی: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به شکل هوشمند ادامه می‌یابد | رئیس‌جمهوری با بیان اینکه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله‌گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت، گفت: موفقیت‌های خوبی در مرحله اول و دوم این طرح داشته‌ایم              پروين زبان گويا در دفاع از حقوق پايمال شده ی مردم فرودست زمان خود | به قلم مهدی رزاق زاده/کارشناس امور مالی              جهش تولید، ابزار قدرت کشور است | رهبر انقلاب در سخنان زنده و تلویزیونی خطاب به ملت ایران به‌مناسبت عید مبعث و سال نو، قوت و برتری در فضای مجازی و پیشرفت و برتری در زمینه بهداشت و درمان را از ابزارهای قوی شدن برشمردند و افزودند: جهش تولید یکی دیگر از ابزارهای قوی‌شدن است.              شماره نهم | فروردین ماه 99 | 7283.pdf              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها