سخنگوی دولت، هند را همکار استراتژیک ایران دانست و گفت: این کشور در بحران‌ها علیه کشورمان تلاش کرده در کنار ما باشد.

به گزارش پانار از ایرنا، «علی ربیعی» درباره سفر وزیرخارجه هند به ایران با بیان اهمیت رابطه با هند برای ایران، خاطرنشان کرد: هند با میانگین رشد بالا در منطقه آسیا در حال پیشرفت است  و از اینکه یک کشور آسیایی با این شتاب توسعه و پیشرفت می‌کند خرسند هستم.

وی بر نقش استراتژیکی هند برای کشورمان تاکید کرد و افزود: در گذشته با هند و روسیه مشارکت زیادی در حل مسائل منطقه و همچنین افغانستان داشتیم و معمولا هند در بحران‌ها علیه ایران تلاش داشته است در کنار ما باقی بماند.

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری با بیان این که روابط دوجانبه ما با هند به عنوان کشور منطقه‌ای بسیار مهم است، گفت: در سفر وزیر خارجه هند به ایران مناسبت دوجانبه و مسایل امنیتی در منطقه پیگیری شد.

دوشنبه 23 تیر 1399


تهیه نورد از بورس به واحدهای فولاد آذربایجان‌شرقی خسارت می‌زند | رییس انجمن فولاد آذربایجان‌شرقی با اشاره به عرضه نورد در بورس و الزام تولیدکنندگان فولاد به تهیه آن گفت: این روند به دلیل معطلی دو سه ماهه، برای فعالان صنعت فولاد استان خسارت زاست.              ترسیم خطوط تعامل قوا در کلام رهبری | رهبر معظم انقلاب در نخستین دیدار با نمایندگان مجلس یازدهم که کرونا آن را مجازی کرد، مهم ترین خطوط تعاملی قوه مقننه با دیگر قوا به ویژه قوه مجریه را ترسیم کردند و با تاکید بر اینکه مردم به مجلس یازدهم امیدوارند، قانون و شرع را مبنای همکاری دولت و مجلس برای بهبود شرایط دانستند.              حدود ۶۰ هزار قطعه مورد نیاز نیروگاه نکاء بومی‌سازی شد | مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکاء گفت که در حال حاضر حدود ۶۰ هزار قطعه نیروگاهی با کیفیت بالا و قابل رقابت با مشابه خارجی در این شرکت طراحی و بومی‌سازی شده و مورد استفاده قرار گرفته است.              روحانی: صادرکنندگان متعهد مورد تشویق و حمایت دولت هستند | رییس جمهوری گفت: صادرکنندگان و واحدهای تجاری فعال و متعهد به سیاست‌های تجاری کشور، مورد تشویق و حمایت دولت هستند و اقلیت متخلف مورد پیگرد قرار می‌گیرند.              نشریه پانارگزارش تصویری

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها