قائم مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان برای نخستین بار از طریق اینستاگرام با مردم به صورت زنده از محل ستاد نظارت این شورا گفت وگو می‌کند.

به گزارش پانار از ایرنا، عباسعلی کدخدایی روز شنبه (۱۴ دی‌ماه) از طریق پوشش زنده (لایو) اینستاگرام با مردم سخن خواهد گفت.

در این گفت وگوی زنده، سخنگوی شورای نگهبان از محل ستاد نظارت بر انتخابات، گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات شورای نگهبان در نظارت بر انتخابات به مردم ارائه می‌کند.

این گزارش زنده روز شنبه از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از صفحه شخصی کدخدایی در اینستاگرام پخش می‌شود.

این اولین بار است که مسوولان شورای‌ نگهبان در کنار استفاده از ظرفیت‌ رسانه ملی و سایر رسانه‌های مکتوب، برخط و شبکه‌های اجتماعی از امکان پوشش زنده شبکه اینستاگرام استفاده می‌کنند.

چهارشنبه 20 فروردین 1399


روحانی: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به شکل هوشمند ادامه می‌یابد | رئیس‌جمهوری با بیان اینکه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله‌گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت، گفت: موفقیت‌های خوبی در مرحله اول و دوم این طرح داشته‌ایم              پروين زبان گويا در دفاع از حقوق پايمال شده ی مردم فرودست زمان خود | به قلم مهدی رزاق زاده/کارشناس امور مالی              جهش تولید، ابزار قدرت کشور است | رهبر انقلاب در سخنان زنده و تلویزیونی خطاب به ملت ایران به‌مناسبت عید مبعث و سال نو، قوت و برتری در فضای مجازی و پیشرفت و برتری در زمینه بهداشت و درمان را از ابزارهای قوی شدن برشمردند و افزودند: جهش تولید یکی دیگر از ابزارهای قوی‌شدن است.              شماره نهم | فروردین ماه 99 | 7283.pdf              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها