قیمت نفت در سال جدید میلادی و تحت تاثیر شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی با رشدی سه درصدی آغاز کرد.

به گزارش پانار از ایرنا، نفت که در آخرین روز معاملات سال ۲۰۱۹ با افت قیمت همراه بود، صبح امروز (جمعه) و بعد از حمله تروریستی آمریکا به فرودگاه بغداد و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی افزایش پیدا کرد.

این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که خطر بالا گرفتن تنش در منطقه خاورمیانه به عنوان تامین کننده اصلی نفت جهان را افزایش داده است.

بر این اساس نفت برنت با رشدی ۲.۹ درصد به ۶۸ دلار و ۱۷ سنت در هر بشکه رسید.

نفت شاخص آمریکا نیز ۲.۸ درصد افزایش پیدا کرد و ۶۲ دلار و ۸۹ سنت قیمت خورد. 

قیمت نفت چند ماهی است که در کانال ۶۰ دلاری باقیمانده مانده اما کارشناسان همواره نسبت به رشد قیمت تحت تاثیر ریسک های استراتژیک هشدار داده‌اند.

يكشنبه 10 فروردین 1399


جهش تولید، ابزار قدرت کشور است | رهبر انقلاب در سخنان زنده و تلویزیونی خطاب به ملت ایران به‌مناسبت عید مبعث و سال نو، قوت و برتری در فضای مجازی و پیشرفت و برتری در زمینه بهداشت و درمان را از ابزارهای قوی شدن برشمردند و افزودند: جهش تولید یکی دیگر از ابزارهای قوی‌شدن است.              شماره نهم | فروردین ماه 99 | 7283.pdf              پیام نوروزی مدیر عامل و رئیس هیات عامل گروه صنعتی پارس ساختار | برای موفقيت بيشتر، بايد انديشمندانه آغاز کنيم              نائب رئيس هيات مديره گروه صنعتي پارس ساختار در همايش نقش دانشگاهيان در توسعه استان: نياز اصلي کشورمان، قوي تر شدن است | همايش نقش دانشگاهيان در توسعه استان آذربايجان شرقي بهمن ماه گذشته با حضور تعداد کثيري از اساتيد و هيات علمي دانشگاه و دانشجويان و صاحب نظران استان در سالن پتروشيمي تبريز برگزار شد.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها