روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز روز شنبه با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندان خواست تا به صورت جدی مصرف برق خود را کاهش دهند.

به گزارش پانار در اطلاعیه شرکت برق تبریز آمده است:

«بر اساس درخواست دیسپاچینگ ملی، در خصوص کاهش بار مصرفی، در صورت عدم رعایت مدیریت مصرف توسط شهروندان محترم، این شرکت مجبور به اعمال خاموشیهای ناخواسته خواهد شد، از این رو مشترکان محترم امروز شنبه ۱۲ بهمن ماه و از ساعت ۱۷ عصر از مصارف غیر ضروری خود بکاهند تا از مشکلات احتمالی پیشگیری شود.

 برودت بی سابقه هوا در روزهای اخیر موجب افزایش مصرف و افت فشار گاز شده که همین امر سوخت رسانی نیروگاه‌های کشور را با مشکل مواجه نموده است، بر این اساس مشترکان محترم برق تبریز، با کاهش مصارف غیر ضروری این شرکت را در تامین برق پایدار و مطمئن یاری کنند».

چهارشنبه 20 فروردین 1399


روحانی: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به شکل هوشمند ادامه می‌یابد | رئیس‌جمهوری با بیان اینکه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله‌گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت، گفت: موفقیت‌های خوبی در مرحله اول و دوم این طرح داشته‌ایم              پروين زبان گويا در دفاع از حقوق پايمال شده ی مردم فرودست زمان خود | به قلم مهدی رزاق زاده/کارشناس امور مالی              جهش تولید، ابزار قدرت کشور است | رهبر انقلاب در سخنان زنده و تلویزیونی خطاب به ملت ایران به‌مناسبت عید مبعث و سال نو، قوت و برتری در فضای مجازی و پیشرفت و برتری در زمینه بهداشت و درمان را از ابزارهای قوی شدن برشمردند و افزودند: جهش تولید یکی دیگر از ابزارهای قوی‌شدن است.              شماره نهم | فروردین ماه 99 | 7283.pdf              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها