مصرف برق ساعت ۲۱ شب گذشته از مرز چهل و سه هزار مگاوات فراتر رفت و به ۴۳ هزار و ۹۷۳ مگاوات رسید .

تازه ترین گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران نشان می دهد مصرف برق شب گذشته کشور نسبت به مدت مشابه پارسال که چهل هزار و ۵۷۳ مگاوات بود رشدسه هزار و چهارصد مگاواتی دارد.

مصرف برق شب گذشته کل کشور نسبت به مدت مشابه هفته پیش که ۳۸ هزار و ۹۵۹ مگاوات مصرف شده بود از رشد پنج هزار و ۱۴ مگاواتی برخودار شده است.

میزان مصرف برق در عین حال به چهار هزار و ۶۵۸ مگاوات کاهش یافت که بیانگر رشد بیش از حد مصرف در بخش خانگی و کارکرد و سایل سرمایشی است.

ذخیره نیروگاه های کشور روز گذشته سه هزار و ۵۳۱ مگاوات اعلام شد و این درحالی است که کل تولید برق کشور به بیش از ۸۳ هزار مگاوات رسیده است.

تولید برق از محل انرژی های تجدیدپذیر نیز به رقم سه هزار و ۶۰۸ مگاوات رسید.

چهارشنبه 14 خرداد 1399


همتی: ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و خوب است | رییس بانک مرکزی با بیان اینکه تدابیری را به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم، گفت: مشکل ارزی نداریم و ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و بسیار خوب است.              سیدحسن خمینی: در اسلام به زدودن فقر در جامعه توصیه شده است | سید حسن حمینی تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) گفت: در اسلام بسیار به زدودن فقر از چهره خانواده‌ها و جامعه توصیه شده است.              قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات سایپا در ۱۸ خردادماه | مدیرعامل گروه سایپا از اجرای فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه(۱۸ خردادماه) خبر داد.              نژادپرستی، سوء مدیریت و انحطاط اخلاقی، بستر سقوط ترامپ | افزایش روند بی‌اعتمادی عدم ثبات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ناشی از نژادپرستی، سوء مدیریت و انحطاط اخلاقی احتمال سقوط جایگاه دونالد ترامپ را بیش از پیش افزایش داده است.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها