پیروز توله یوز توران که در پردیسان تهران زندگی می کند اکنون به دوران هفت ماهگی رسیده است اما وزنش با وجود تمام مراقبت ها و صرف هزینه زیاد گویی نسبت به همسالان خود در طبیعت حدود پنج کیلو کمتر و دندان های دائمی توله هم هنوز شروع به رشد نکرده اند، البته شرایط عمومی این توله یوز مناسب است اما چون دستی تغذیه شده نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

البته برنامه سازمان حفاظت محیطزیست این است که توله یوز بعد از اینکه به شرایط ثابتی رسید به سایت توران در سمنان منتقل شود تا در آن شرایط بتواند با طبیعت خو بگیرد، بر این اساس معاون محیط  زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست به خبرنگار محیط زیست ایرنا گفت: تمایل فنی ما این است که در اولین فرصت توله یوز را به سایت توران برگردانیم، آنجا به شرایط طبیعت نزدیک تر است و حیوان می تواند با شرایط اسارت آن منطقه سازگارتر شود و بهتر به زندگی خود ادامه دهد.

شنبه 12 آذر 1401


تعرفه صادرات ۳ محصول کشاورزی حذف شد | رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط کمیسیون کشاورزی تعرفه جدید صادرات سه محصول کشاورزی پیاز، گوجه فرنگی و سیب زمینی برداشته شد.              ایران و عراق و ضرورت همسایگی هوشمندانه | سفر نخست وزیر جدید عراق به تهران در میانه چالش‌های منطقه و در حالی که کشورهای فرامنطقه‌ای درصدد سواستفاده از حسن همجواری میان دو کشور هستند، نشانه‌ای از درک شرایط از سوی بغداد و هوشمندی در حراست از روابط دو جانبه است.              کاهش ۸.۹ درصدی تردد در محورهای برون شهری | مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۵۲ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، تردد نسبت به روز قبل ۸.۹ درصد کاهش داشته است.              گزارش تصويرى از اولین روز حضور “صنایع معدنی و فولادی گروه صنعتی پارس ساختار” در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو | گزارش تصويرى از اولین روز حضور “صنایع معدنی و فولادی گروه صنعتی پارس ساختار” در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو              نشریه پانار


اخبار مرتبط

آخرین خبر ها

Save