شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز، در راستای سیاست های راهبردی و توسعه ای گروه و تلاش در جهت ارتقا کمی و کیفی خط تولید ورق گالوانیزه شرکت فولاد شهریار تبریز با اتکا به دانش فنی متخصصین و مهندسان جوان این شرکت، موفق به دریافت رتبه دانش بنیان از معاونت علمی ریاست جمهوری شد. 

طی مراحل فرآیند ارزیابی معاونت علمی ریاست جمهوری و کارگروه ارزیابی دانش بنیان، براساس شاخصه ها، پس از بررسی اطلاعات و طی جلسات ارزیابی حقوقی و مالی مدیریت، کارشناسان و متخصصان فنی این شرکت و واحد تحقیق و توسعه و ارائه اطلاعات لازم با جزئیات فنی به کارگروه ارزیابی معاونت علمی ریاست جمهوری، موفق به اخذ گواهی دانش بنیان شد.

این موفقیت در روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ که به فرمان رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید، اشتغال و دانش بنیان نامگذاری شده بود، محقق گردید.

جمعه 12 خرداد 1402


رهبر انقلاب: سلوک و مجاهدت شهدا با شیوه‌های خلاقانه و جذاب به نسل جوان منتقل شود | رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای سبزوار و نیشابور، ضمن تأکید بر ضرورت گرامی‌داشت یاد شهدا، تصریح کردند: باید با شیوه‌های خلاقانه و جذاب، یاد، سلوک و مجاهدت شهدا به نسل جوان منتقل شود.              رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده | یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه به نظر می‌رسد در چند ماه آینده، بازار سهام رشدی ملایم و منطقی را تجربه کند، گفت: هر گشایش و توافقی که منجر به کاهش نرخ ارز شود، تمامی بازارها را تحت تاثیر قرار خواهد داد اما بازار سرمایه هم از این اتفاق مستثنا نیست.              تحولات عظیم در زیرساخت‌های اصلی پست آغاز شده است | مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: برای صنعتی شدن پست کشور، تغییرات کلان در زیرساخت‌های اصلی این بخش را آغاز کرده‌ایم تا شاهد تحول انقلابی در این بخش باشیم.              مدیرعامل بانک ملی ایران منصوب شد | وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی مدیرعامل بانک ملی ایران را منصوب کرد.              نشریه پانار


اخبار مرتبط

آخرین خبر ها

Save