🔸بر اساس شنیده ها صابر پرنیان امروز از سمت خود به عنوان رییس سازمان صمت آذربایجان شرقی استعفا داد.

🔸پرنیان که سالها در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی و تهران و طی ۱۵ ماه گذشته به عنوان شخص اول حوزه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی عملکرد درخشانی داشته گویا قصد حضور در انتخابات دوازدهم دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز،آذرشهر و اسکو را دارد و پیش بینی میشود با اقبال خوبی از سوی تولیدکنندگان و قشر کارگری مواجه شود.

🔸با توجه به صنعتی بودن شهر تبریز و پتانسیلهای بالای این منطقه از کشورمان حضور یک نماینده از بخش تولید و سرمایه گذاری در مجلس و کمیسیون صنایع قطعا می تواند به پیشبرد این اهداف کمک کند.

جمعه 12 خرداد 1402


رهبر انقلاب: سلوک و مجاهدت شهدا با شیوه‌های خلاقانه و جذاب به نسل جوان منتقل شود | رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای سبزوار و نیشابور، ضمن تأکید بر ضرورت گرامی‌داشت یاد شهدا، تصریح کردند: باید با شیوه‌های خلاقانه و جذاب، یاد، سلوک و مجاهدت شهدا به نسل جوان منتقل شود.              رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده | یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه به نظر می‌رسد در چند ماه آینده، بازار سهام رشدی ملایم و منطقی را تجربه کند، گفت: هر گشایش و توافقی که منجر به کاهش نرخ ارز شود، تمامی بازارها را تحت تاثیر قرار خواهد داد اما بازار سرمایه هم از این اتفاق مستثنا نیست.              تحولات عظیم در زیرساخت‌های اصلی پست آغاز شده است | مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: برای صنعتی شدن پست کشور، تغییرات کلان در زیرساخت‌های اصلی این بخش را آغاز کرده‌ایم تا شاهد تحول انقلابی در این بخش باشیم.              مدیرعامل بانک ملی ایران منصوب شد | وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی مدیرعامل بانک ملی ایران را منصوب کرد.              نشریه پانار


اخبار مرتبط

آخرین خبر ها

Save