باشگاه پرسپولیس در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه به مصاف استقلال تاجیکستان می‌رود. در همین راستا باشگاه پرسپولیس برنامه سفر به تاجیکستان را اعلام کرد.

سرخپوشان ایران با پرواز صبح روز یک‌شنبه، برای بازی روز چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، راهی تاجیکستان خواهند شد.

تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر صفر استقلال دوشنبه را شکست داد، در بازی برگشت روز سه‌شنبه از ساعت ۱۷:۳۰ مقابل این تیم به میدان خواهد رفت.

پنجشنبه 09 آذر 1402


دردسر جدید فیفا برای پرسپولیس؛‌ شکایت مهاجم برزیلی از سرخ‌پوشان | مهاجم برزیلی و سابق پرسپولیس از این باشگاه به فیفا شکایت کرد.              ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد | رییس سازمان ملی مهاجرت گفت: ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد و در صورت مسئولیت‌پذیر نبودن جامعه بین‌المللی برای حمایت از پناهندگان در ایران، بخش عمده آنها به کشورهای اروپایی مهاجرت خواهند کرد.              تجدید ارزیابی دارایی‌ها، راهی برای واقعی‌تر شدن ارزش بازار شرکت‌ها | عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، تجدید ارزیابی دارایی‌ها را یکی از وجوه ارزشگذاری شرکت‌ها برشمرد و گفت: اکنون ارزش بازار شرکت‌ها بسیار کمتر از ارزش روز دارایی‌های شرکت‌ها است.              بارش پراکنده در نیمه شرقی کشور و استان‌های ساحلی دریای خزر | سازمان هواشناسی کشور از افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت و بارش باران در استان‌های شمالی کشور خبر داد.              نشریه پانار


اخبار مرتبط

آخرین خبر ها

Save