تیم‌های استقلال تهران و تراکتور تبریز در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در حالی روز شنبه ۲۱ آبان مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند که هر دو تیم برای حضور در کورس رقابت برای بالای جدول نیازمند پیروزی در این بازی هستند.

پیش از این قرار بود این بازی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود اما سازمان لیگ زمان جدید این بازی را ۱۶:۲۰ دقیقه اعلام کرد. البته شایعاتی در مورد به تعویق افتادن این بازی منتشر شده بود که فعلا سازمان لیگ برتر واکنشی به آن نشان نداده است.

پنجشنبه 09 آذر 1402


دردسر جدید فیفا برای پرسپولیس؛‌ شکایت مهاجم برزیلی از سرخ‌پوشان | مهاجم برزیلی و سابق پرسپولیس از این باشگاه به فیفا شکایت کرد.              ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد | رییس سازمان ملی مهاجرت گفت: ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد و در صورت مسئولیت‌پذیر نبودن جامعه بین‌المللی برای حمایت از پناهندگان در ایران، بخش عمده آنها به کشورهای اروپایی مهاجرت خواهند کرد.              تجدید ارزیابی دارایی‌ها، راهی برای واقعی‌تر شدن ارزش بازار شرکت‌ها | عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، تجدید ارزیابی دارایی‌ها را یکی از وجوه ارزشگذاری شرکت‌ها برشمرد و گفت: اکنون ارزش بازار شرکت‌ها بسیار کمتر از ارزش روز دارایی‌های شرکت‌ها است.              بارش پراکنده در نیمه شرقی کشور و استان‌های ساحلی دریای خزر | سازمان هواشناسی کشور از افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت و بارش باران در استان‌های شمالی کشور خبر داد.              نشریه پانار


اخبار مرتبط

آخرین خبر ها

Save