حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور پیشین که هم‌اکنون عضو مجلس خبرگان رهبری است، برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کرد.

پس از ادعای رسانه‌های منتسب به اصلاح‌طلبان مبنی بر شرط «حسن روحانی» برای ثبت‌نام در انتخابات خبرگان در صورت دریافت نشانه‌های مثبت برای تایید صلاحیت، رئیس دولت سابق دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور، داوطلب ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شد.

خیز روحانی برای حضور در مجلس آینده خبرگان، برخلاف اظهار نظر چند نظر روز پیش او مبنی بر ناامیدی مردم است. او که ثبت‌نامش نشانه‌ای از اعتماد به سازوکارهای انتخاباتی است، چندی پیش مدعی شده بود: «پس از انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ بوی ناامیدی و یاس به مشام می‌رسد».

پنجشنبه 09 آذر 1402


دردسر جدید فیفا برای پرسپولیس؛‌ شکایت مهاجم برزیلی از سرخ‌پوشان | مهاجم برزیلی و سابق پرسپولیس از این باشگاه به فیفا شکایت کرد.              ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد | رییس سازمان ملی مهاجرت گفت: ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد و در صورت مسئولیت‌پذیر نبودن جامعه بین‌المللی برای حمایت از پناهندگان در ایران، بخش عمده آنها به کشورهای اروپایی مهاجرت خواهند کرد.              تجدید ارزیابی دارایی‌ها، راهی برای واقعی‌تر شدن ارزش بازار شرکت‌ها | عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، تجدید ارزیابی دارایی‌ها را یکی از وجوه ارزشگذاری شرکت‌ها برشمرد و گفت: اکنون ارزش بازار شرکت‌ها بسیار کمتر از ارزش روز دارایی‌های شرکت‌ها است.              بارش پراکنده در نیمه شرقی کشور و استان‌های ساحلی دریای خزر | سازمان هواشناسی کشور از افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت و بارش باران در استان‌های شمالی کشور خبر داد.              نشریه پانار


اخبار مرتبط

آخرین خبر ها

Save