براساس گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران میزان مصرف برق دوم اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه پارسال که ۳۵ هزار و ۱۲۶مگاوات بود با رشد مواجه شده و این درحالی است که هنوز هوای بسیاری از مناطق کشور گرم نشده است.

میزان مبادلات برق کشور تا دوم اردیبهشت به یک هزار و ۸۱مگاوات رسیده که از این میزان ۷۶۹ مگاوات متعلق به صادرات و ۳۱۳مگاوات به واردات برق اختصاص دارد.

افزایش مصرف برق صنایع 

میزان مصرف برق صنایع هم تا دوم اردیبهشت به چهار هزار و ۹۰۱مگاوات رسید درحالی که روز ماقبل آن میزان مصرف برق صنایع چهار هزار و۵۵۶ مگاوات بوده که نشان دهنده رشد مصرف در بخش صنایع در شرایطی است که کشورمان درگیر بیماری کرونا است.

مصرف افزایشی برق در حالی است که صنعت برق پیشتر آمادگی خود برای تامین برق مورد نیاز تابستان را اعلام کرده بود.

چهارشنبه 14 خرداد 1399


همتی: ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و خوب است | رییس بانک مرکزی با بیان اینکه تدابیری را به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم، گفت: مشکل ارزی نداریم و ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و بسیار خوب است.              سیدحسن خمینی: در اسلام به زدودن فقر در جامعه توصیه شده است | سید حسن حمینی تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) گفت: در اسلام بسیار به زدودن فقر از چهره خانواده‌ها و جامعه توصیه شده است.              قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات سایپا در ۱۸ خردادماه | مدیرعامل گروه سایپا از اجرای فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه(۱۸ خردادماه) خبر داد.              نژادپرستی، سوء مدیریت و انحطاط اخلاقی، بستر سقوط ترامپ | افزایش روند بی‌اعتمادی عدم ثبات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ناشی از نژادپرستی، سوء مدیریت و انحطاط اخلاقی احتمال سقوط جایگاه دونالد ترامپ را بیش از پیش افزایش داده است.              نشریه پانار


×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

×

پایگاه اطلاع رسانی پانار

وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار

آخرین خبر ها